TÜRK HAVA KURUMU 1st THK HANG GLIDING OPEN CUP 06 -09 Eylül 2018 İnönü/ESKİŞEHİR

Türk Hava Kurumu tarafından, Türkiye Şampiyonası haricinde her yıl gerçekleştirilmesi planlanan FAI CAT-2 onaylı '1st THK HANG GLIDING OPEN CUP' mesafe yarışması 2018 yılı faaliyet planlamasına ilave edilmiştir.

Türk Hava Kurumu tarafından, Türkiye Şampiyonası haricinde her yıl gerçekleştirilmesi planlanan FAI CAT-2 onaylı '1st THK HANG GLIDING OPEN CUP' mesafe yarışması 2018 yılı faaliyet planlamasına ilave edilmiştir.Türk Hava Kurumu ülkemizdeki tüm amatör sportif havacılık branşlarına destek vermeye devam etmektedir. Amatör Yelkenkanat Pilotlarının bir araya gelmesi, yarışma süresince pilotlar arasında bilgi paylaşımı olması ve yarışma deneyimi kazanılması amaçlanmaktadır.

Türk Hava Kurumu tarafından, Türkiye Şampiyonası haricinde her yıl gerçekleştirilmesi planlanan FAI CAT-2 onaylı '1st THK HANG GLIDING OPEN CUP' mesafe yarışması 2018 yılı faaliyet planlamasına ilave edilmiştir.Bu kapsamda 6-9 Eylül 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan yarışmada, Türk Hava Kurumu tarafından imkanlar dahilinde katılımcılara yemek ve konaklama imkanı sağlanacak olup yarışma katılım ücreti alınmayacaktır.

Başvurularınızı 31.08.2018 tarihine kadar aşağıdaki linkten yapabilirsiniz.

Başvuru Formu İçin Tıklayınız...

 

Yarışma Bültenine Erişmek için tıklayınız...